Sprzedaż detaliczna
+48 883 763 247
TelegramViberWhatsApp
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

www.sklepagroray.pl

+48 883 763 245

Wozidła budowlane

Wozidło budowlane, inaczej wywrotnik, to nietypowy rodzaj ciężarówki, która przeznaczona jest do transportu sypkich materiałów (przede wszystkim kruszywa). Maszyna jest w stanie przewieźć nawet do kilkunastu ton jednocześnie, i to w bardzo trudnych warunkach terenowych. Takie możliwości posiada, dzięki napędowi na wszystkie koła oraz środkowi ciężkości usytuowanemu bardzo nisko. Innowacyjna technologia, w jakiej wozidła powstają, gwarantuje niezawodne i niezastąpione działanie maszyny.

Wozidło spalinowe bez żadnych problemów możesz wykorzystać na polu, placu budowy, piaskowym terenie czy w ogrodzie. Jazda ciężarówką po pagórkowatym terenie również nie będzie stanowiła żadnego problemu. Przemyślana konstrukcja, jaką posiada wozidło budowlane na gąsienicach, gwarantuje przyjemną obsługę, niezależnie od panujących warunków terenowych.

Poznaj nasz asortyment

Wozidla budowlane dostępne są w dwóch wariantach pod względem wielkości: małym i dużym. Oba warianty mają swoje zalety i wady, ale dziś skupimy się przede wszystkim na korzyściach, jakie osiąga użytkownik korzystający z nich. Wybierając małe maszyny budowlane, masz pewność, że ich konstrukcja jest w pełni stabilna przy pełnym obciążeniu i poradzi sobie z poruszaniem się po wyjątkowo trudnym terenie. Większość urządzeń tego typu posiada funkcję samozaładunku. Łatwa obsługa jest dodatkowym atutem. Co natomiast zyskasz, jeżeli zdecydujesz się na duże wozidło na gąsienicach? Bardzo duże możliwości pod względem załadunku, nawet do kilkuset ton jednocześnie. Urządzenie odznacza się bardzo dużą niezawodnością i pełnym dopasowaniem do potrzeb użytkownika. Dodatkowe funkcje, w jakie wyposażone jest wozidło przegubowe sprawiają, że jazda nim nie stanowi większego problemu.

Zobacz także: