Sprzedaż detaliczna
+48 883 763 247
TelegramViberWhatsApp
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

www.sklepagroray.pl

+48 883 763 245

Agregat prądotwórczy

Czy agregaty prądotwórcze przydają się jedynie w warunkach polowych, na polu namiotowym czy podczas imprezy plenerowej? Zdecydowanie nie! W związku z tym, że większość urządzeń w domu jest na prąd, stajemy się kompletnie bezradni w momencie awarii sieci energetycznej. Jedynym ratunkiem jest agregat prądotwórczy, który zagwarantuje dostawę prądu do naszego domu. Jest nieocenionym rozwiązaniem pozwalającym na podłączenie ogrzewania oraz wszystkich urządzeń, których aktualnie potrzebujemy, aby przetrwać trudny czas bez prądu prosto od elektrowni.

Jakie cechy posiada wysokiej jakości agregat prądotwórczy?

Jeżeli w twojej okolicy problemy z dostawą prądu zdarzają się bardzo często, nie ma co dłużej się zastanawiać. Trzeba zainwestować w agregat prądotwórczy – cena urządzenia nie jest wygórowana. Możesz znaleźć model nawet do 1200 zł, dlatego jak najbardziej warto zainwestować w to komfortowe rozwiązanie, które może przydać się w najmniej spodziewanym momencie. W końcu bez prądu, jak i agregatu prądotwórczego ani rusz.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że wybór agregatów prądotwórczych jest bardzo duży, szczególnie pod względem rodzaju silnika, jaki jest w nich zastosowany. Możesz kupić agregaty prądotwórcze:

  • jednofazowe,
  • trójfazowe,
  • dwusuwowe,
  • czterosuwowe.

Jeżeli nie chcesz, aby agregat prądotwórczy (cena zakupu jest i tak dość spora) generował zbyt wysokich kosztów podczas eksploatacji, zastanów się nad wyborem urządzenia zasilanego tańszym paliwem. Wśród agregatów prądotwórczych wyróżnić można zasilane benzyną, olejem napędowym lub gazem.

Pod uwagę przy zakupie agregatu prądotwórczego warto wziąć również standard emisji spalin, moc prądnicy, a także napięcie zasilania.

Poznaj nasz asortyment

Kiedy przydaje się agregat generator prądotwórczy?

Funkcjonowanie bez prądu w dzisiejszych czasach jest wręcz niemożliwe, dlatego odpowiedź na pytanie, kiedy prądotwórcze agregaty przydają się, jest bardzo prosta: zawsze wtedy, gdy sieć energetyczna ma awarię. Wszystko w polskich domach jest obecnie na prąd, dlatego trudno jest przeżyć, gdy nie ma się do niego dostępu. Nie jest problemem kilkugodzinna awaria, ale kilkudniowa. Sieć energetyczna może mieć wewnętrzną awarię, ale może zdarzyć się także klęską żywiołowa, która spowoduje uszkodzenie sieci energetycznych. Naprawa może potrwać nawet kilka, kilkanaście dni. Wtedy na pewno w każdym domostwie przyda się agregat generator prądotwórczy. Jeżeli mieszkasz w regionie podatnym na katastrofy naturalne, np. powodzie, zdecydowanie musisz kupić agregaty prądotwórcze sklep, które ma w swojej ofercie, ponieważ tylko dzięki nim przetrwasz najtrudniejsze chwile w swoim życiu. Zyskasz dostęp do ogrzewania, ciepłej wody, jak i możliwość gotowania.

Agregaty prądotwórcze sklep Agroray

Radzimy, aby kupić prądotwórcze agregaty już teraz, a nie czekać na zdarzenie losowe, ponieważ cena agregatu prądotwórczego jest wtedy znacznie większa niż aktualnie. Niestety, ale rynek rządzi się swoimi prawami i dystrybutorzy w związku z dużym zapotrzebowaniem, bardzo często podnoszą ceny oferowanych urządzeń. W takiej sytuacji generator prądu cena, którego obecnie wynosi 1200 zł, może kosztować nawet 2400 zł. Lepiej więc zabezpieczyć się już teraz w generator prądu cena, którego jest obecnie atrakcyjna, niż wydawać bez sensu dwa razy więcej pieniędzy w momencie kryzysowym.

Zobacz także: