Sprzedaż detaliczna
+48 883 763 247
TelegramViberWhatsApp
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

www.sklepagroray.pl

+48 883 763 245

Obsypnik do ziemniaków

Uprawiasz ziemniaki? Musisz zainwestować w obsypnik do ziemniaków, który posłuży do pielęgnacji także innych roślin okopowych, takich, jak truskawki, kukurydza czy warzywa. Pomoże w wykonaniu profesjonalnych zabiegów odchwaszczania, spulchniania gleby między rzędami. Można wykorzystać te maszyny rolnicze również do obredlania rzędów roślin.

Mając do dyspozycji pielnik obsypnik, masz szansę w profesjonalny sposób zadbać o swoje uprawy, wykonać zabiegi pielęgnacyjne szybko. Urządzenie tego typu powstaje z wysokiej jakości części, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co pozwala na korzystanie z niego w bardzo komfortowy sposób.

Poznaj nasz asortyment

Prosta uprawa ziemniaków

Prowadzenie działalności rolniczej w dzisiejszych czasach jest o wiele prostsze, niż to było kilkanaście lat temu. Dlaczego? Ponieważ do dyspozycji są wysokiej jakości maszyny rolnicze, dzięki którym można szybko wykonać działania pielęgnacyjne, jak i związane z utrzymaniem upraw we właściwej jakości. Dzięki temu, że skorzystasz z dedykowanych do konkretnych zadań sprzętów, osiągniesz satysfakcję z prowadzenia działalności przynoszącej zyski, a uprawy będą cieszyło oko. Jeżeli uprawiasz ziemniaki, na pewno musisz mieć obsypnik ziemniaków 3 rzędowy. Odchwaszczanie, spulchnianie gleby odbywają się w bardzo szybkim tempie.

Zobacz także: